Giyim İpuçları
Trend

Ev Giyiminde Dikkat Çeken 7 Koleksiyon

Hepimizin evlerde olduğu bu dönemde, bir yandan kameralı görüşmeler ve toplantılar diğer yandan durmaksızın devam eden ev işleri konforu ve stili bir arada sunan koleksiyonları hayatımızın merkezine getirdi.

evgiyim680
Ev Giyiminde Dikkat Çeken 7 Koleksiyon

1 – Hays

Hays ‘cupro’ kumaş tercihi ile dikkat çeken bir marka. Cupro kumaş pamuğun saflaştırılması ile elde edilen ipeksi dokuda yumuşak ve kaygan yağlı bir dokusu olan bir kumaş türü. Kumaş içerisinde ve  ürünün tüm üretim proseslerinde hiçbir protein bulunmadığı / kullanılmadığı için V-Label sertifikası ile dünyanın ilk vegan kumaşı olarak seçildi. Hayss ürünleri bu sertifika etiketi ile gönderiliyor.  Aynı zamanda dokusu ile ipeğe en yakın alternatif kumaş olması ve nem transfer özelliği sayesinde terlemeyi önleyerek cildinizin nefes almasını sağlıyor. Tüm bu özelliklerinden dolayı hem doğa hem de insan dostu bir kumaştır. Tüm online siparişlerin içerisine ise 1 yıldır ücretsiz kedi köpek maması ekleniyor. 

2 – Sevimburada

Kadın, erkek ve çocuklar için ev giyim (pijama takımı, şortlu takım, kapri takım, gecelik, sabahlık, 3’lü takım, pijama altı), iç giyim ve günlük giyim segmentinde ürünleri mevcut olan markanın kendi içerisinde; Gizzey ve Zey adlı 3 farklı markası var. Gizzey, günlük giyim markası olurken, Zey ise en yeni markaları, bu markada yine ev giyim segmentinde ürünleri mevcut. Diğer markalarına göre daha genç yaşa hitap ediyor ve daha ekonomik ürünler içeriyor. Sevim ise bu markanın lokomotif markası olarak yer alıyor. 

evgiyimsevimburda1
Ev Giyiminde Dikkat Çeken 7 Koleksiyon

3 – Network

Evlerimizden çalıştığımız bu dönemde, görüntülü konuşmalar iş hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmayı sürdürüyor. Kamerada gerektiği kadar şık görünürken ev konforundan ödün vermemek için Network’ün sezon koleksiyonuna göz gezdirin!

evgiyimnetwork8
Ev Giyiminde Dikkat Çeken 7 Koleksiyon

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu